alt text
احسان شریعتی
فیلسوف ایرانی

همین حالا با من تماس بگیرید 

شبکه‌های اجتماعی

بستن


پیام‌های ارسالی

1 2 3 4 5  ... 

31 اردیبهشت 1402

پیام تسلیت جمعی از فعالان مدنی به مناسبت درگذشت هنرمند فقید حسین زمان

به‌نام هستی‌بخش 

حسین زمان هنرمندِ همراه روزهای تلخ و شیرین مردم ، پس از تحمل بیماریِ سخت، به دیار باقی شتافت. «آیین همدری »را در میان دوستدارانش برد و «قصه نگفته» را برجای گذاشت و سرانجام با طنین صدای گیرایش، «خیابان» را به جوانانِ معترضِ جان ‌بر کف، هدیه داد. 
 
او هم هنرمندی کرد، هم در عرصه سیاست خوش درخشید و هم تدریس را برگزید. اما چه باک که ممنوعیت‌های هنری و حضور در دانشگاه او را خانه نشین کرد، زیرا که او به نیکی، جبهه مردم را برگزید و با پذیرش همه هزینه‌ها به استقلال و آزادی عمل خود احترام‌ گذاشت و حاضر به «سفارشی و فرمایشی کار کردن» نشد.

پیام تسلیت جمعی از فعالان مدنی به مناسبت درگذشت هنرمند فقید حسین زمان جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب
28 اردیبهشت 1402

اعتراض فعالان سیاسی جهت بازداشت شرکت کنندگان کلاب هاوس برای نجات ایران

متاسفانه جمعی از فعالان سیاسی و مدنی از جمله آقایان سیدعلیرضا بهشتی ‌شیرازی، کیوان صمیمی و عبدالله مومنی، پس از برگزاری نشستی در فضای مجازی با عنوان «گفت‌وگو برای نجات ایران» توسط مراجع امنیتی بازداشت و خانم عالیه مطلب‌زاده و آقایان دکتر قربان بهزادیان‌نژاد، دکتر سید علیرضا حسینی‌بهشتی، دکتر سیدهاشم آقاجری و دکتر عبدالله ناصری نیز به دادسرای انقلاب احضار شده‌اند. امضاکنندگان این بیانیه، فارغ از تایید یا رد محتوای برنامه‌های مطرح در آن نشست، برخورد امنیتی با جمعی از شخصیت‌های شناخته شده را که با انگیزه‌های ملی و انسانی، تنها به گفت‌وگو با یکدیگر پرداخته‌اند، خلاف صریح اصل 23 قانون اساسی و به دور از درایت و عدالت می‌دانند و نسبت به این‌گونه برخوردهای امنیتی و قضایی، به شدت اعتراض دارند.

اعتراض فعالان سیاسی برای بازداشت شرکتکنندگان کلاب هاوس برای نجات ایران جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب
9 فروردین 1402

تسلیت بیش از 850 تن از فعالان سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی به مهندس موسوی

کل من علیها فان

عزیز مظلوم و محصورمان جناب آقای مهندس میرحسین موسوی
 
غارت زمانه گنج وجود  عزیزان را از  ما می ستاند و چه دردناک است این مصیبت‌ها زمانی که دست جور فرصت را برای عزاداری تنگ می‌کند. 

درگذشت برادر عزیزتان مرحوم میرعبدالله موسوی  را به جنابعالی و خاندان محترم تسلیت می‌گوییم و از پیشگاه ایزد منان برای روح آن مرحوم فتوح و شادی آرزو می‌کنیم.

تسلیت بیش از ۸۵۰ تن از فعالان سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی به مهندس موسوی جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب

1 2 3 4 5  ...