alt text
احسان شریعتی
فیلسوف ایرانی

همین حالا با من تماس بگیرید 

شبکه‌های اجتماعی

بستن


پیام‌های ارسالی

1 2 3 4 5  ... 

30 تیر 1400

خوزستان همه ایران است، سرکوب را متوقف کنید

هشدارهای کارشناسان درباره بروز وظهور بحران های زیست محیطی کشور سال ها نادیده گرفته شد و تنها پاسخ نظام حکمرانی به اعتراضات صاحب نظران از جمله فعالان زیست محیطی  وارد اوردن اتهام سیاه نمایی؛ تبلیغ علیه نظام  یا جاسوسی برای بیگانگان بوده است. سال هاست به جای همفکری و بهره گیری از دیدگاه های علمی و مشورت با متخصصان برای شناخت ریشه های بحران و ضروت سرمایه‌گذاری در پروژه‌های زیست محیطی و همکاری های منطقه ای و بین المللی برای  افزایش تاب آوری جامعه ایران  برای مقابله با تغییرات آب و هوایی و  بلایای طبیعی و تخریب اکو سیستم های محیط زیست؛ بودجه های میلیاردی و سرمایه های ملی به دالان های پیچیده امنیتی ، نظامی و قضایی و تقویت تکنولوژی سرکوب تخصیص داده شده است.

خوزستان جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب
29 تیر 1400

خسرو سیف دبیرکل حزب ملت ایران

پیام تسلیت جمعی از فعالان سیاسی، اجتماعی و حقوق بشری به مناسبت وداع با زنده یاد


به نام خدا
 
خسرو سيف، رهرو صدیق راه مصدق، دبيركل حزب ملت ايران، دوست و همراه همیشگی شهدا داريوش و پروانه فروهر بعد از هفتادسال تلاش در راه آزادی و استقلال ايران دعوت حق را لبيک گفت و جان به جان آفرين تسليم نمود.
وی در سنین دانش آموزی و از دوران نهضت ملي ايران و حكومت دكتر مصدق پابه عرصه سياست گذاشت. بعد از  تشكيل جبهه ملي دوم به همراه ساير اعضاي حزب ملت ايران همكاری صميمانه اي با جبهه ملی ايران داشت. همكاري خود را با  جبهه ملی دوم  نیز ادامه داد و  از جمله مسئولان انتظامات در دفتر مركزی جبهه ملی دوم موسوم به خانه 143 و ميتينگ معروف جبهه ملی در ميدان جلاليه در ارديبهشت 1340 بود . 

 

خسرو سیف جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب
22 تیر 1400

بیانیه اساتید و دانش‌آموختگان ایرانی درباره وقایع اخیر افغانستان

بیانیه جمعی از اساتید، پژوهشگران و دانش‌آموختگان علوم‌انسانی ایران درباره وقایع اخیر افغانستان

ما، بیش از پیش، دل‌نگران افغانستان عزیزیم. این روزها، غمگینانه، اخبار سقوط مناطق مختلف افغانستان به دست طالبان را دنبال می‌کنیم. خبر خون‌ریزی‌های مداوم و کشتارها و آوارگی‌های برادران و خواهران‌مان را می‌شنویم. آن‌چه امروز در جای‌جای افغانستان می‌گذرد، فراتر از مرزهای سیاسی و قراردادی گویی برای ما، اینجا در ایران رخ می‌دهد. این تصویر غم‌انگیز و وحشتناک، متأسفانه برای ما، در تمامی این منطقه تصویری آشناست. ما که هنوز داغدار خون به ناحق‌ریخته دانش‌آموزان مدارس و شهروندان و روستانشینان مظلوم و ترور ده‌ها فعال فرهنگی و اساتید دانشگاه در افغانستان از هر قوم و مذهب و منطقه بودیم، امروز، باید ناباورانه و خشمگین، شعله‌ور شدن مجدد آتش جنگی فاجعه‌بار را در افغانستان شاهد باشیم. 

جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب

1 2 3 4 5  ...