alt text
احسان شریعتی
فیلسوف ایرانی

همین حالا با من تماس بگیرید 

شبکه‌های اجتماعی

بستن


پیام‌های ارسالی

1 2 3 4 5  ... 

4 خرداد 1401

«وهن آباد»

همه می‌دانیم که درد علامت بیماری است و نه علت آن. سازوکار درد یک آسیب و جراحت بافتی و ضرورت مبارزه و معالجه را به بدن اعلام می‌کند. حذف سازوکار اعلام درد بدون پرداختن به سبب اصلی، سرانجامی جز گسترش بیماری و از پای درآوردن بیمار در بر ندارد. 

بازداشتن پژوهشگران آسیب‌شناس اجتماعی (همچون سعید مدنی ها و..) و یا فعالان رسانه و مطبوعات (همچون کیوان صمیمی ها و...) از ادامه‌ی کار نه فقط به ضرر مصالح جامعه و جامعه‌ی علمی کشور ‌است، بل که به نفع حاکمیت و نظام نیز نیست زیرا او را از واقعیت و عمق بحران های اجتماعی غافل می‌سازد و در برابر خطر انفجارهای محتمل ناگهانی غافل‌گیر.

وهن آباد جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب
28 اردیبهشت 1401

بیانیه اعتراضی فعالان سیاسی و مدنی به بازداشت دکتر سعید مدنی

به‌نام هستی‌بخش

نظام اطّلاعاتی و امنیتی کشور در بحبوحه بحران نان و خیزش گرسنگان و جان‌به‌لب‌رسیدگان، بار دیگر به بازداشت دکتر سعید مدنی مبادرت کرد. جامعه‌شناس و پژوهشگر برجسته‌ای که بیش‌از هرکس دیگری در زمینه ناهنجاری‌ها و نابسامانی‌های اجتماعی تحقیق کرده و کتاب و مقاله نوشته‌است. هشدارهای وی امّا نه‌تنها برای او قدر و ارجی به‌همراه نداشته بلکه حتّی انتشار کتاب‌هایش را نیز ممنوع کرده‌اند و به وی که از سوی یکی از مهم‌ترین دانشگاه‌های جهان، دعوت علمی شده‌بود اجازه‌ی خروج از کشور و‌ مطالعه و پژوهش ندادند.

بیانیه اعتراضی فعالان سیاسی و مدنی به بازداشت دکتر سعید مدنی جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب
27 اردیبهشت 1401

هشدار450 فعال سیاسی و مدنی به حکومت

سرکوب شهروندان عاصی و جان به لب رسیده، بر آتش اعتراضات می‌افزاید

در روزهای اخیر بار دیگر شاهد به خیابان‌آمدن شهروندان معترضی هستیم که صدای شکستن استخوان‌هایشان زیربار فشارهای ناشی از بی‌کفایتی، سیاست‌های غلط و تحریم‌های ظالمانه (همان‌که عده‌ای آن را نعمت می‌خوانند و تامین منافع خود را در تداوم آن می‌بینند) به گوش می‌رسد.

هشدار ۴۵۰ فعال سیاسی و مدنی به حکومت جهت ثبت نظر و مشاهد کامل مطلب به قسمت ادامه مطلب مراجعه نمایید..


ادامه مطلب

1 2 3 4 5  ...